EXPOSANTEN

Deelnemershandboek

Plattegrond

Hotel en Verblijf

Webshop

PREVIEW NIGHT

‘Dineren op topniveau tussen kunst op wielen, een unieke, niet alledaagse ervaring’... zo werd TopMobiel Preview Night afgelopen editie omschreven door één van de deelnemers. Op woensdagavond, vóór de opening van de beurs, vindt deze exclusieve preview plaats. TopMobiel Preview Night is een stijlvol netwerkevenement met topentertainment en culinaire hoogstandjes.

Wilt u ook aanwezig zijn bij dit unieke evenement? Neem dan contact op met het projectteam via mail of telefonisch  +31(0)43 383 83 33. De plaatsen zijn gelimiteerd.

preview-night.jpg

TEAM INTERCLASSICS

Erik Panis
Erik PanisDirecteur InterClassicse.panis@mecc.nl
+31 (0)6 20 88 60 94
Melvin Lardenoye
Melvin LardenoyeE-Commerce Managerm.lardenoye@mecc.nl
+31(0)43 3 83 83 07
Raymond Mingels
Raymond MingelsProduct Managerr.mingels@mecc.nl
+31 (0)6 51 35 87 42
Kayleigh Heeregrave
Kayleigh HeeregraveExhibition Servicesk.heeregrave@mecc.nl
31(0) 43 38 38 308
Danielle Bronckers
Danielle BronckersMarketing Managerd.bronckers@mecc.nl
+31 (0)6 20 24 69 94
Torsten Thönis
Torsten ThönisPR Duitsland: Vakperstt@detail-zeitgeist.de
+49 (0) 241-409599-0
Niki Vaassen
Niki VaassenProject Managern.vaassen@mecc.nl
+31(0)6 22 39 03 97
© 2018 MECC Maastricht