Veilinghuis Coys ook volgend jaar op InterClassics Maastricht

MAASTRICHT, 17 januari 2016 – 60 veilingstukken gingen zaterdagmiddag onder de hamer tijdens de drukbezochte Coys veiling op InterClassics Maastricht. Met een totale verkoopwaarde van iets meer dan 1,8 miljoen Euro en een verkoop van 67% van het totale aanbod is het prestigieuze Britse veilinghuis zo tevreden met de resultaten dat het heeft besloten ook in 2017 weer deel te nemen aan de oldtimerbeurs die dit jaar voor de 23ste keer plaatsvindt in MECC Maastricht.

Hoogtepunten van de veiling waren de prachtige Mercedes 220A Cabriolet uit 1952 die verkocht is voor € 144.271 en de uiterst elegante Rolls Royce Phantom uit 1927,verkocht voor € 137.545. Voor de meer moderne verzamelaars veilde Coys een originele Ferrari 400i uit 1983, oorspronkelijk eigendom van koning Hoessein van Jordanië, voor een verkoopprijs van € 72.527. Veilingmeester Douglas Jamieson: "We zijn verheugd weer terug te zijn op InterClassics Maastricht. Er was een grote belangstelling voor de veiling en de biedingen waren concurrerend. De beurs heeft zich ontwikkeld tot een groot evenement om het jaar mee te beginnen en wij kijken ernaar uit om ook in 2017 aanwezig te zijn. Het volgende grote evenement voor Coys is de Techno Classica in Essen in april van dit jaar.”

INTERCLASSICS Maastricht 206 COYS Harry Heuts

InterClassics Maastricht vindt plaats van donderdag 14 t/m zondag 17 januari 2016 in MECC Maastricht. Kijk voor meer informatie over InterClassics Maastricht op www.interclassicsmaastricht.nl of voor meer informatie over de veilingstukken op http://www.coys.co.uk/grandes-marques